KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186197
nr 1618 6197
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo -94 cm, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:09:27
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr